Можливості для тебе

 

Study Tours to Poland – навчальні візити студентів

Study Tours to Poland надає можливість студентам з Білорусі, Молдови, України та Росії познайомитися з польськими ровесниками, зустрітися з представниками академичних спільнот та громадянських організацій, а також відвідати лекції, семінари та культурні заходи.

STP для студентів – одна з перших польських циклічних програм, що спрямовані на молодь зі Східної Європи. У її рамках запрошуємо здібних студентів віком від 18 до 21 року з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації (Брянска область, Калінінградська область, Ленінградська область, Новгородская область та місто Санкт-Петербург) до участі в навчальних візитах у Польщі.

Студенти подають індивідуальні заявки на участь у програмі й потрапляють до неї на конкурсній основі. Поїздки відбуваються в малих 11-особових групах двічі на рік – навесні й восени. Щорічно Польщу відвідує понад 200 осіб.

Суттю програми є надихання її учасників до активного життя та того, щоб стати свідомими громадянами. Особливий наголос зроблено на ознайомленні з неурядовим сектором та на його місці в суспільстві.

Візити студентів відбуваються під девізом „Пізнай Польщу” та обіймають:

- Зустрічі з лідерами польського суспільного життя;
- Візити до державних та громадських установ;
- Зустрічі з представниками університетських середовищ – керівництвом вищих шкіл, викладачами та студентами, - ознайомлення з організаційним та культурним життям вищих шкіл;
- Візити до редакцій газет і часописів, на радіо й на телебачення, зустрічі з журналістами;
- Ознайомлення з механізмами функціонування польської економіки в умовах вільного ринку;
- Представлення досвіду польської системної трансформації. Презентація ефектів польської трансформації після 1989 року.
- Презентація неурядових організацій, їх місця в суспільстві, діалог з владою, а також дії на користь місцевих спільнот.
- Ознайомлення з культурою та історією Польщі.
Програми візитів обіймають між іншим презентації, навчальні семінари, лекції та дискусії. Цінним джерелом натхнення є контакт з іншими учасниками групи - активними та цікавими світу людьми. Інтеграція молоді з країн Східної Європи - можливість ознайомлення не тільки з Польщею, але й із сусідніми країнами, є одним з істотних аспектів Програми STP. У кожній з груп є однаково представники Білорусі, Молдови, України як і Російської Федерації.

Навчальні візити готують оператори STP – досвідчені польські громадські організації. Операторами STP вони стають на конкурсній основі. Студенти, які брали участь у даній програмі вже гостювали в таких містах: Білийсток, Ґданськ, Ґдиня, Ґлівіце, Краків, Люблин, Лодзь, Новий Сонч, Ольштин, Познань, Пултуск, Варшава, Вроцлав, Щецін, Свєнтохловіце.

Детальніше про реєстрацію на сайті проекту: http://www.studytours.pl

 

 

 Студентська рада ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» шукає нові обличчя, імена та ідеї!

 

Якщо Ви активний, розумний і маєте бажання змінювати життя на краще, то Вам до нас! Ви отримаєте важливий і цікавий досвід та необмежений простір для реалізації власних ідей та можливостей!

У нас відкритті вакансії:

- помічники керівника туристичного відділу;

- заступник керівника відділу зв`язків з громадскістю;

- помічник керівника і активісти культурно-масового відділу;

- активісти у інформаційний відділ;

- керівник і активісти спортивного відділу;

- дизайнери;

- журналісти;

- фотокореспонденти;

- ведучі;

- звукооператор;

- відеооператори;

- монтажери;

- ативісти у всі відділи Студентської ради.

 

Якщо жодна із запропонованих вакансій тобі не підходить, але ти маєш бажання займатися студентським самоврядуванням, приходь до нас у 108 каб. 1-го гуртожитку, і ми обов'язково підберемо той напрямок, який тобі довподоби!

Телефонуй:                                                                                                                                   Пиши:

063-143-85-37 - Влад                                                                                                  

093-155-64-31 - Аліна                                                                                             Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://vk.com/studentskarada

 


 

 

Іформаційний відділ Студентської ради оголошує набір:

-  репортерів на сайт/газету

-  адміністраторів груп у соціальних мережах;

Якщо ти любиш ходити на цікаві події, спілкуватися з відомими і просто цікавими людьми, то пиши нам і приєднуйся до команди студрадівців! Якщо в тебе немає досвіду - це не страшно. Головне, що в тебе є драйв, бажання дізнаватися щось цікаве і повідомляти про це першим - значить ти наша людина!

тел: 063-143-85-37, 097-426-29-54 Влад


 

 

QR код

 

 

425353
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всього
50
87
558
424317
1505
2581
425353

Your IP: 54.81.220.239
Server Time: 2019-07-21 12:43:21
Офіційний сайт Студентської ради

ДВНЗ "ПХДПУ

ім. Г.Сковороди"

© 2013    

   фб вк1 інст 

Створення сайту: Максим Іващенко

Copyright