Вибори до Студентської ради 2017

20 квітня вибори до голови Студентської ради університету, голів Студентських рад факультетів, голів Студентських рад гуртожитків! 

 Вибори голів органів студентського самоврядування проходять на основі загального, рівного, прямого виборчого права, шляхом таємного голосування.

Право голосу на виборах  мають студенти 1-6 курсів (на голову Студентської ради університету – всіх факультетів, голову Студентської ради факультету – відповідного факультету, голову Студентської ради гуртожитку – відповідного гуртожитку, старост поверху – студенти поверху) денної державної та контрактної форм навчання.

Під час голосування обов’язково потрібно мати студентський або читацький квиток, що надає право отримати виборчий бюлетень.

 

Реєстрація кандидатів триває з 20 березня по 1 квітня. Для реєстрації кандидат подає заяву, автобіографію, власну передвиборчу програму, список кандидатів на посади заступників та  на голову Студентської ради Університету - 120 підписів студентів Університету на свою підтримку, голову Студентської ради факультету - 40 підписів студентів факультету на свою підтримку; голову Студентської ради гуртожитку – 50 підписів студентів, які проживають в гуртожитку на свою підтримку.

1uvWBuBHoZg

В університеті визначились "Хто зверху?"

У ПХДПУ ім. Григорія Сковороди визначились – хто зверху!

         Саме під такою назвою, 2 березня, у найулюбленішому місці відпочинку переяславських студентів – НЦК «Зустріч» відбулась інтелектуально-розважальна гра, що за мотивами хоч і була суголосною з відомим телешоу, але по рівню емоцій і оригінальності конкурсної програми,однозначно, його перевершила.

         Зала, як завжди, була вщент заповнена публікою – хто ж студентів переяславського університету пропустить першу в повноправному навчальному семестрі студентську вечірку?!

         Під бурхливі оплески суддя Вікторія Степанчук оголосила про початок змагального вечора, і запросила на сцену капітанів команд суперників – Владислава Мірановича та Тетяну Васіянову, які вже за дві години разом зі всіма і мали дізнатись сакраментальну відповідь на головне питання вечора – то хто ж таки  зверху?

         Як і водиться в форматі цієї розваги, суперники спершу обмінялись взаємними колючими «люб’язнощами», а потім запросили на сцену свої команди. Їх склад вражав значущістю та ступенем впізнаваності в університеті. Відтак, відстоювати честь хлопців того вечора випало: КВН-щику та шоумену Івану Рябчуку, головному редактору студентської газети «С.М.С», заступнику з інформаційного забезпечення голови НСТУ, співаку Максиму Левченку та КВН-щику, активісту, творцеві спільноти «TopPeopleПХДПУ» Сергію Колодюку. Опонували їм не менш відомі та запальні дівчата – голова студентської ради природничо-технологічного факультету, активістка Ольга Молонова, КВН-щиця та співачка Ілона Горобей та КВН-щиця і модель Анастасія Курильчук.

         Розпочалась насичена конкурсна програма. Відтак, під час першого конкурсу учасникам довелось відгадати хто ж вони, і що за зображення приховане з іншого боку плакату. Дійсно, кумедно було дивитись на спроби Івана Рябчука та Ольги Молонової відгадати що насправді вони мультяшні персонажі – покемон Пікачу та героїня Hello Kitty. Конкурс завершився нічиєю.

         В наступному конкурсі на долю учасників (кожна команда викликала на конкурс когось із опонентів) випала місію відгадувати пісні. Та не просто, а за текстом що зазделегідь був був дубльований голосом пошукової системи «Google». Задача булаі справді не з легких, а багато відомих хітів того вечора отримали нове несподіване «звучання». 

         Продовжили конкурсну програму завдання, які знає чи не кожен прихильник телегри – складання слів із літер на животах та спинах конкурсантів, конкурс відгадування пісні у формі гри «Крокодил», тощо.

         Періодично учасники команд визначались з порядком виходу на конкурси чи іншими тонкощами гри за допомогою конкурсу «Дивоглядки» - що тільки не робили опоненти аби перемогти в ньому.

         В ході гри перевага в балах була то в хлопців, то в дівчат – ніхто не міг до кінця бути впевненим в перемозі тої чи іншої команди. Проте кожен підбадьорював команду представників своєї статі як тільки міг – кричалками та оплесками. А в перервах між конкурсами позитивного тону передсвятковому березневому вечору задавали запрошені талановиті гості – співаки Макс Рудич та Максим Левченко, а також відома в університеті команда КВН «Знайомі обличчя».

         Врешті за кількістю зароблених балів у нелегких конкурсах переконливу перемогу отримала чоловіча стать, і за умовами передігрового парі команда дівчат тепер муситиме записати жартівливе соціальне відео на зазначену командою переможцем тематику, чого з нетерпінням чекають всі глядачі, що були присутніми в залі «Молодіжки» того вечора.

         Наостанок, хочеться сподіватись на те, що даний формат заходу прийшовся місцевій публіці до смаку і незабаром найкращі представники сковородинівськогостуденства зберуться аби вкотре перевірити – хто зверху!

         Максим Левченко

 

01 02

03

 

"Хто зверху?"

Інтелектуальна-розважальна гра "Хто зверху?"

Хлопці проти дівчат!

2 березня о 18:00 у НЦК "Зустріч" 

Ціна флаєра 15 грн. За флаєрами звертатися до студдеканів або за тел.063-143-85-37  (Влад)

Бронювання столиків за телефоном, вказаним вище. 
NTsK khto zverkhu

QR код

 

 

295144
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всього
62
343
614
291586
8782
6375
295144

Your IP: 54.205.65.73
Server Time: 2017-03-28 04:23:46
Офіційний сайт Студентської ради

ДВНЗ "ПХДПУ

ім. Г.Сковороди"

© 2013

                           

Створення сайту: Максим Іващенко

Copyright