Всесвітній День посмішки!

На сторінках міжнародного календаря є такий день - Всесвітній день посмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій.
Посміхніться, подаруйте собі гарний настрій. Поділіться посмішкою з рідними, друзями, товаришами по службі, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. Це зробить ваш день набагато приємніше. Спробуйте!

Сьогодні, 5 жовтня, у стінах нашого університету проходила акція до Дня посмішки!

Посміхайтесь щодня!

улби

Мрія у небо!

Студентсво - наймрійливіша пора.Це час задумувати та діяти!

З метою втілити свої найбажаніші мрії, 18 вересня було проведено акцію "Мрія у небо"

Сподіваємось, що кожне бажання, написане на паперовому ліхтарику і запущене у небо, здійсниться!

 

у небооо

 

 

 

День Миру!

21 вересня 2017 року відбулася соціально-культурна акція «Яким би не було наше сьогодні, мир – це наше завтра!» з нагоди відзначення Міжнародного дня миру.
Взяти участь в акції мав змогу кожен бажаючий, прикріпивши долоньку "Я за мир!" на паперовому голубі , який є символом щастя. 
Охочих долучитися виявилося чимало. Всі бажання студентів першочергово стосувалися одного – миру в Україні. Ми сподіваємось, що такі світлі побажання якнайшвидше втіляться в наше життя!

Кіно під відкритим небом!

Напередодні Дня українського кіно Студентська рада ПХДПУ ім. Г. Сковороди запрошує всіх подивитись кіно під відкритим небом «Поводир, або Квіти мають очі" 

Це український історичний драматичний фільм режисера і сценариста Олеся Саніна, в основу сюжету якого покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору. 

Чекаємо Вас 7 вересня о 20:30 між 1 та 2 гуртожитками!

 P.S. З собою мати покривала7 вересня

Щасливої дороги у країну знань!

1 вересня на поріг Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди стало молоде поповнення студентів. З цієї нагоди біля центрального корпусу відбулися урочистості, присвячені Дню знань і посвяті у студенти абітурієнтів 2017 року. 
Свято розпочалось з урочистої лінійки за участю керівництва, співробітників, студентів та гостей ДВНЗ. Зі словами вітань та побажанням успіхів у навчанні до першокурсників звернувся ректор університету, доктор історичних наук, професор Віктор Коцур. У своєму виступі ректор підкреслив, що професія вчителя – від Бога і бути навчителем учителів – найпочесніше ремесло. Віктор Петрович від імені професорсько-викладацького складу університету привітав першокурсників із прийдешнім Днем знань та пообіцяв і надалі примножувати подвиг славетних учителів.
Також студентську молодь в цей святковий день привітав почесний гість свята – заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, який у своєму виступі відзначив, що немає благороднішої професії за вчительську, та побажав студентам великої сили волі до опанування знань, особливо в час становлення нової Української Держави. 
До вітальних слів з нагоди Дня знань долучилися також міський голова Тарас Костін, голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, професор, завідувач кафедри іноземної мови Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Ганна Турчинова, член Спілки журналістів України Іван Шпиталь. 
За багаторічною традицією ректор університету Віктор Коцур вручив першокурсникам символічний студентський квиток та ключ до знань.
Родзинкою свята стали музичні вітання у виконанні Юлії Канбарової, Юлії Жупини, Анастасії Петрової та Азубікє Чіджоке. 
Після урочистої лінійки заступник Міністра освіти України Максим Стріха прочитав лекцію для студентів вишу на тему «Данте Аліг’єрі. Світ. Україна». 
Таким і запам’ятався університет того дня – світлим, затишним, барвистим і сяючим від теплих посмішок студентства. То нехай Бог дарує всім, хто став частиною його життя, щастя, благополуччя, добробут та процвітання, хай університет завжди буде таким красивим, сучасним і молодим, яким він є сьогодні!
Шановні студенти, викладачі, працівники вузу!
Вітаємо вас із початком нового навчального року. Прийміть сердечні побажання міцного козацького здоров’я, світлої долі та життєвої удачі, радості і добра. Хай щедрими зернами любові засівається в будні й у свята ваша життєва нива! Бажаємо успіхів у навчанні і праці, творчості, натхнення, здобуття нових висот. 

Ольга Науменко,
фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Фото – Віктора Сокола

111111111в 2222222в

QR код

 

 

370082
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всього
53
134
956
367926
2824
5190
370082

Your IP: 54.82.94.86
Server Time: 2018-02-18 06:34:29
Офіційний сайт Студентської ради

ДВНЗ "ПХДПУ

ім. Г.Сковороди"

© 2013    

   фб вк1 інст 

Створення сайту: Максим Іващенко

Copyright