ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ЩОДО ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ-БАКАЛАВРІВ ДО ЗДАЧІ ЗНО З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ЩОДО ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ-БАКАЛАВРІВ ДО ЗДАЧІ ЗНО З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Шановні студенти! 

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.10.2017 року № 1378 «Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році» всі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями 1.081 «Право» та 293 «Міжнародне право», 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 08 «Право», 24 «Сфера обслуговування» та 29 «Міжнародні відносини», мають скласти єдиний фаховий вступний іспит із іноземної мови, що проходитиме з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.
Ми пропонуємо освітні послуги з підготовки до складання фахового іспиту з іноземної мови (англійської) в обсязі 3 години та тиждень, що становитиме 60 годин (2 кредити ЕКТС). Навчання відбуватиметься упродовж березня-червня 2018 року  з використанням інноваційної програми підготовки видавництва Macmillan, яка повністю відповідає вимогам державних програм з англійської мови та ідеально підходить для підготовки до ЗНО. Підготовчі заняття відбуватимуться у вівторок та четвер. 
Оплата становитиме 1500 грн. за весь курс навчання. 
Початок навчання з березня 2018 року. Набір у групи триває до 1 березня 2018 р. Максимальна кількість студентів у групі – 12 осіб. 
Контактна особа – к.філол.н., доц. Скляренко Олеся Богданівна. 

Тел. 093-086-79-20

Не зволікай та почни готуватися завчасно!!

увага

 

 

Великодній рекорд

студмип

За підтримки СтудМІП, Студентська рада ПХДПУ ім. Г. Сковороди оголошує збір великодніх листівок та крашанок з різних куточків України, щоб розіслати їх в інші держави Європи, підримати українську діаспору за кордоном та встановити Всеукраїнській рекорд.

Формат не має великого значення,потрібно лише їх гарно оформити і написати привітання та передати свому студентському декану!

Всесвітній День посмішки!

На сторінках міжнародного календаря є такий день - Всесвітній день посмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій.
Посміхніться, подаруйте собі гарний настрій. Поділіться посмішкою з рідними, друзями, товаришами по службі, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. Це зробить ваш день набагато приємніше. Спробуйте!

Сьогодні, 5 жовтня, у стінах нашого університету проходила акція до Дня посмішки!

Посміхайтесь щодня!

улби

Мрія у небо!

Студентсво - наймрійливіша пора.Це час задумувати та діяти!

З метою втілити свої найбажаніші мрії, 18 вересня було проведено акцію "Мрія у небо"

Сподіваємось, що кожне бажання, написане на паперовому ліхтарику і запущене у небо, здійсниться!

 

у небооо

 

 

 

День Миру!

21 вересня 2017 року відбулася соціально-культурна акція «Яким би не було наше сьогодні, мир – це наше завтра!» з нагоди відзначення Міжнародного дня миру.
Взяти участь в акції мав змогу кожен бажаючий, прикріпивши долоньку "Я за мир!" на паперовому голубі , який є символом щастя. 
Охочих долучитися виявилося чимало. Всі бажання студентів першочергово стосувалися одного – миру в Україні. Ми сподіваємось, що такі світлі побажання якнайшвидше втіляться в наше життя!

QR код

 

 

425363
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всього
60
87
568
424317
1515
2581
425363

Your IP: 54.81.220.239
Server Time: 2019-07-21 13:02:29
Офіційний сайт Студентської ради

ДВНЗ "ПХДПУ

ім. Г.Сковороди"

© 2013    

   фб вк1 інст 

Створення сайту: Максим Іващенко

Copyright