Кіно під відкритим небом!

Напередодні Дня українського кіно Студентська рада ПХДПУ ім. Г. Сковороди запрошує всіх подивитись кіно під відкритим небом «Поводир, або Квіти мають очі" 

Це український історичний драматичний фільм режисера і сценариста Олеся Саніна, в основу сюжету якого покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору. 

Чекаємо Вас 7 вересня о 20:30 між 1 та 2 гуртожитками!

 P.S. З собою мати покривала7 вересня

Щасливої дороги у країну знань!

1 вересня на поріг Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди стало молоде поповнення студентів. З цієї нагоди біля центрального корпусу відбулися урочистості, присвячені Дню знань і посвяті у студенти абітурієнтів 2017 року. 
Свято розпочалось з урочистої лінійки за участю керівництва, співробітників, студентів та гостей ДВНЗ. Зі словами вітань та побажанням успіхів у навчанні до першокурсників звернувся ректор університету, доктор історичних наук, професор Віктор Коцур. У своєму виступі ректор підкреслив, що професія вчителя – від Бога і бути навчителем учителів – найпочесніше ремесло. Віктор Петрович від імені професорсько-викладацького складу університету привітав першокурсників із прийдешнім Днем знань та пообіцяв і надалі примножувати подвиг славетних учителів.
Також студентську молодь в цей святковий день привітав почесний гість свята – заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, який у своєму виступі відзначив, що немає благороднішої професії за вчительську, та побажав студентам великої сили волі до опанування знань, особливо в час становлення нової Української Держави. 
До вітальних слів з нагоди Дня знань долучилися також міський голова Тарас Костін, голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, професор, завідувач кафедри іноземної мови Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Ганна Турчинова, член Спілки журналістів України Іван Шпиталь. 
За багаторічною традицією ректор університету Віктор Коцур вручив першокурсникам символічний студентський квиток та ключ до знань.
Родзинкою свята стали музичні вітання у виконанні Юлії Канбарової, Юлії Жупини, Анастасії Петрової та Азубікє Чіджоке. 
Після урочистої лінійки заступник Міністра освіти України Максим Стріха прочитав лекцію для студентів вишу на тему «Данте Аліг’єрі. Світ. Україна». 
Таким і запам’ятався університет того дня – світлим, затишним, барвистим і сяючим від теплих посмішок студентства. То нехай Бог дарує всім, хто став частиною його життя, щастя, благополуччя, добробут та процвітання, хай університет завжди буде таким красивим, сучасним і молодим, яким він є сьогодні!
Шановні студенти, викладачі, працівники вузу!
Вітаємо вас із початком нового навчального року. Прийміть сердечні побажання міцного козацького здоров’я, світлої долі та життєвої удачі, радості і добра. Хай щедрими зернами любові засівається в будні й у свята ваша життєва нива! Бажаємо успіхів у навчанні і праці, творчості, натхнення, здобуття нових висот. 

Ольга Науменко,
фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Фото – Віктора Сокола

111111111в 2222222в

Акція "Обміняй цигарку на цукерку!"

31 травня відзначають Всесвітній день без тютюну. Саме тому в цей день у нашому університеті проводилась акція "Обміняй цигарку на цукерку" за ініціативи волонтерського відділу Студентської ради. 
В ході акції студентам було запропоновано відмовитися від своєї згубної звички палити, обмінявши цигарки на цукерки. Учасники акції відгукнулися на дане корисне починання: багато поміняли сигаретний дим на смак солодощів.

d03qwg-8nvw TVmdzYLBtZU

Традиційний нічний футбольний матч відбувся між гуртожитками

19 травня на стадіоні вишу відбувся традиційний захід від Студентської ради - "Нічний футбол" між мешканцями гуртожитків. 

Гра була запеклою та насиченою підтримкою ультрасів. Серед команд дівчат перемогу здобули мешканці 1 гуртожитком, у чоловічому поєдинку першими стала команда гуртожитку №2. 

Дякуємо усім за гарну гру, атмосферу на полі, підтримку гравців. Також висловлюємо вдячність соціально-гуманітарному відділу, факультету фізичного виховання за постійну підтримку у проведенні подібних заходів, а також головному судді-Куйбіді Віктору Віталійовичу. 

DkUjVm9V20c 59o9bAHhVRk

7XmkLvHR7jI

jICZY26BSDg

 

Студенти вкотре прибрали Стогніївський шлях

12 травня за ініціативи Студентської ради університету відбулась екологічна акція "Чистий берег", до якої долучились близько 20 студентів різних факультетів. Традиційно було прибрано прилеглу до вишу територію, Стогніївський шлях та берег річки Трубіж. 

Дякуємо усім, хто долучився до прибирання! Бережіть природу!

r3Z-YtQOR4A 4HDuQFPdnyw

QR код

 

 

341468
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всього
142
798
1808
338290
4670
4846
341468

Your IP: 54.156.67.164
Server Time: 2017-09-23 18:13:56
Офіційний сайт Студентської ради

ДВНЗ "ПХДПУ

ім. Г.Сковороди"

© 2013

                           

Створення сайту: Максим Іващенко

Copyright