НСТ


     Голова

     наукового студентського товариства університету

     студентка 

     історичного факультету

     Луцик Оксана

 

 тел: 093 98 61 143; 096 703 12 71

email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт: http://www.phdpunst.com/ 

 

 

 

В умовах сучасних освітніх змін широкого поширення та актуальності набуває науково-дослідна робота студентів.Вона здійснюється через наукові гуртки, проблемні групи, виконання магістерських, дипломних та курсових робіт, залучення студентів до участі в держбюджетних дослідженнях та розробках, конференціях та семінарах. Залучаючи студентів до участі в наукових проектах, ініціативних темах, необхідно відводити їм роль не лише простих виконавців, а перш за все ініціативних партнерів.

Це формує науковий світогляд, політичну культуру, ціннісні орієнтації, моральні характеристики особистості, високу національно-громадянську позицію. Саме ці аспекти враховуються в роботі наукового студентського товариства університету, основними завданнями якого є формування основ загальної наукової культури, дослідницьких умінь і навичок студентів, виявлення здібних студентів, які здатні творчо мислити, залучення їх до різних форм наукової діяльності, популяризація їх науково-дослідної роботи. 

Студенти беруть активну участь в олімпіадах, що дає можливість порівняти ступінь підготовленості фахівців різних навчальних закладів і презентувати свій заклад на ринку освітніх послуг, обмінятися думками, ознайомитися з найкращими зразками системи підготовки фахівців. У березні 2010 р. в університеті було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за 22 спеціальностями. Всього взяло участь понад 900 студентів. Переможці І етапу олімпіади – 34 студенти, які рекомендовані до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Переможці ІІ етапу олімпіади 2010 р. – 5 студентів університету. 36 студентів університету успішно пройшли випробування на підсумкових конференціях І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук. 

До переможців другого туру ввійшло 17 студентів із природничих, технічних і гуманітарних наук за 12 спеціальностями. 18-19 березня 2010 р. вдруге в університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з педагогіки, педагогічної та вікової психології. Оргкомітет, деканат факультету педагогіки і психології, відповідні кафедри, журі конкурсу забезпечили належну організаційну підготовку й провели його на якісному теоретичному і практичному рівнях. На конкурс було подано 134 роботи з педагогіки, які репрезентували 50 вишів, та 101 робота з педагогічної і вікової психології. У 2010 р. в університеті проведено 8 всеукраїнських студентських конференцій та 2 круглі столи. Участь студентів у конференціях збагачує їх багатим досвідом, новими ідеями, що дає можливість зробити перші кроки в науково-дослідницькій роботі. За матеріалами конференцій видаються збірники: «Український науково-інтелектуальний простір: реалії та перспективи розвитку», «Природничо-географічний вісник», «Економічний вісник: збірник наукових праць студентів та магістрів», «Актуальні проблеми управління закладами освіти», «Актуальні питання викладання спортивних ігор, туризму і спортивних дисциплін у закладах освіти», «Літературознавчі студії», «Сучасні аспекти лінгводидактики у студентських дослідженнях», «Теоретичні і прикладні аспекти іноземної філології» тощо.  

 

425355
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всього
52
87
560
424317
1507
2581
425355

Your IP: 54.81.220.239
Server Time: 2019-07-21 12:46:00
Офіційний сайт Студентської ради

ДВНЗ "ПХДПУ

ім. Г.Сковороди"

© 2013    

   фб вк1 інст 

Створення сайту: Максим Іващенко

Copyright