Студентська рада ФФ

 

CMAgAfDmzTs     Голова студентської ради

     філологічного факультету

     студентка 2 курсу

     Дудка Ярослава Ігорівна 

 

 

 тел: 093-539-75-09

email:  
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Філологічний факультет об’єднує дві спеціальності «Українська мова і література» та «Мова і література» (англійська/німецька/французька/російська). Контингент студентів складає 600 осіб (85 % студентів денної форми навчання – за рахунок державного бюджету, 15 % - за контрактом). На факультеті працює 10 професорів, 35 кандидатів філологічних, психологічних, історичних та педагогічних наук.

  

Факультет випускає фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» за такими напрямами та спеціалізаціями:
Мова і література (англійська/німецька/французька/російська). Випускники отримують кваліфікацію:
- учителя англійської мови, зарубіжної літератури (бакалавр);
- учителя англійської та німецької/французької/російської мови, зарубіжної літератури (спеціаліст);
- викладача англійської (німецької) мови та зарубіжної літератури (магістр).
Українська мова і література. Спеціалізація: редагування освітніх видань. Випускники отримують кваліфікацію:
- учителя української мови і літератури (бакалавр); 
- учителя української мови і літератури та зарубіжної літератури, редактора освітніх видань (спеціаліст);
- викладача української мови і літератури (магістр).
Українська мова і література. Спеціалізація: англійська мова. Випускники отримують кваліфікацію:
- учителя української мови і літератури (бакалавр);
- учителя української мови і літератури, зарубіжної літератури та англійської мови (спеціаліст);
- викладача української мови і літератури (магістр).

Випускники педагогічних коледжів та училищ мають можливість отримати кваліфікацію вчителя української мови і літератури, обравши спеціалізацію англійська мова або редагування освітніх видань, на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста зі спеціальності «Початкова освіта». Термін навчання - 2 роки.

   

Випускники школи вступають за результатами зовнішнього тестування з української мови і літератури, історії України або світової літератури, іноземної мови (для спеціальності «Англійська мова і література (німецька/французька/російська) мова»; з української мови і літератури, історії України або світової літератури, іноземної мови (для спеціальності «Українська мова і література. Спеціалізація: редагування освітніх видань або англійська мова»).

Вступники педагогічних училищ та коледжів зараховуються на конкурсній основі на спеціальність «Українська мова і література» з урахуванням середнього балу диплому молодшого спеціаліста зі спеціальності «Початкова освіта» та результатів вступного випробування з української мови і літератури, яке проводиться у ВНЗ.

  

Умови навчання

  • студенти-відмінники мають можливість отримувати спеціальні стипендії, брати участь у всеукраїнських і міжнародних конкурсах та олімпіадах, продовжити навчання в аспірантурі;
  • на заняттях застосовуються сучасні інформаційні технології, технічні засоби навчання;
  • поточний контроль засвоєння знань та підсумкова перевірка навчальних досягнень здійснюється за допомогою сучасних інформаційних технологій відповідно до вимог Болонської системи;
  • постійно працює сучасний комп’ютерний клас, підключений до всесвітньої мережі Internet;
  • створено Центр Американознавства з власною бібліотекою оригінальної англомовної літератури, обладнаний супутниковим телебаченням та всім необхідним для переглядів фільмів іноземною мовою;
  • уже з І курсу наші студенти мають можливість спілкуватися з носіями мови – волонтерами американського Корпусу Миру;
  • в університеті є сучасні гуртожитки;
  • студенти мають можливість реалізувати свої таланти й здібності в мистецьких і літературних студіях, що функціонують в університеті;
  • Інститут мови і літератури має налагоджені зв’язки з організаціями та навчальними закладами Франції, Німеччини, Росії;
  • студенти-філологи проходять практику в школах, коледжах, університетах, редакціях газет.

Навчальний процес забезпечують кафедра теорії та методики навчання іноземних мов, кафедра української мови та методики навчання, кафедра літератури та методики навчання, а також 14 загальноуніверситетських кафедр.

  

Вагому місію виконують органи студентського самоврядування на чолі зі студентським деканом нашого факультету студенткою 3-тього курсу - Олександрою Маляренко. Загалом, студентське самоврядування – це система, котра об’єднує творчих активістів, котрі з ентузіазмом та зацікавленістю займаються організацією позанавчального дозвілля студентів, з метою розширення можливостей для творчого, особистого, і що головне – професійного розвитку. Зокрема, вже п’ять років наш університет співпрацює з Переяслав-Хмельницьким відділенням Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність», який відкриває широкі можливості для студентів-філологів, організовуючі поїздки в рамках діяльності фонду. Цього року наші студенти вже вдруге відвідали Німеччину, побували в Нідерландах. Подорожі стали чудовим приводом до вдосконалення володіння мовами та нових знайомств і звісно ж – джерелом незабутніх вражень та емоцій!

  

Філологи, як ніхто інший – поціновувачі прекрасного, зокрема, мистецтва слова, знавці літератури. Тож багаторазово здійснюються поїзки до театрів столиці задля збагачення духовного світу, утамування естетичного голоду та знову ж, - професійного розвитку.

  

Студентське самоврядування нашого факультету – це ядро творчості, енергії та неординарності, про що свідчать всі організовані задумки наших активістів – літературні вечори, дебютні виступи талановитої молоді на головній сцені університету, вечірки тощо. 

  

Факультет іноземних мов славиться престижністю та авторитетністю. Цього року була створена оригінальна емблема, футболки, та гімн факультету.

428949
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всього
127
113
813
427419
2486
2615
428949

Your IP: 18.232.124.77
Server Time: 2019-08-24 22:10:14
Офіційний сайт Студентської ради

ДВНЗ "ПХДПУ

ім. Г.Сковороди"

© 2013    

   фб вк1 інст 

Створення сайту: Максим Іващенко

Copyright