Студентська рада ФПП

 

 

25434614     Голова студентської ради

     факультету педагогіки та психології

     студент 1 курсу

     Олексієнко Владислав Анатолійович

 

 

 

 тел: 

email:

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Загальна інформація
Факультет засновано 11 травня 1998 року. 
Загальна кількість студентів – 900 осіб
На факультеті працює 10 професорів, 37 кандидатів педагогічних та психологічних наук.
Факультет педагогіки та психології ефективно інтегрується в європейську та світову системи освіти задля реалізації Болонського процесу, а саме: впровадження кредитно-трансферної системи, працевлаштування випускників, забезпечення зв’язків між вищою освітою та дослідними системами.
Навчання проводиться за новітніми методиками. Значна частина практичних та лабораторних занять переноситься на «виробництво»: дошкільні заклади, школи, психологічні служби, соціальні центри захисту дітей, сім’ї та молоді. Оперативно реагуючи на кон’юнктуру ринку праці, готуючи фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня (ОКР) «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр», факультет пропонує такий вибір спеціальностей:

Напрямки навчання

  • ДОШКІЛЬНА ОСВІТА (спеціалізація: соціальний гувернер)
  • ПСИХОЛОГІЯ (спеціалізація: психологія консультування, соціальна психологія)
  • СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА (спеціалізація: соціальний супровід сім’ї)

Умови навчання
Факультет піклується про розвиток професійних, естетичних і творчих здібностей студентів. Проводяться цікаві й змістовні заходи: виставки, посвята першокурсників у студенти, День факультету, День студента, екскурсійні поїздки видатними місцями України тощо.
Велика увага приділяється участі студентів у роботі наукового студентського товариства, проблемних групах, студентських наукових конференціях та олімпіадах.
До послуг студентів комп’ютерні класи, сучасна копіювальна техніка, добре обладнані лабораторії та навчальні кабінети, відео- та фонотеки, Internet-кафе, актовий зал на 600 місць, 3 читальні зали, зал дискотеки, їдальня, студентські кафе, спортивний, гімнастичний, тренажерний зали, стадіон.

 
414588
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всього
1
248
979
412992
2246
4279
414588

Your IP: 34.207.146.166
Server Time: 2019-03-21 00:00:08
Офіційний сайт Студентської ради

ДВНЗ "ПХДПУ

ім. Г.Сковороди"

© 2013    

   фб вк1 інст 

Створення сайту: Максим Іващенко

Copyright