Студентська рада ФПП

 

 

25434614     Голова студентської ради

     факультету педагогіки та психології

     студент 1 курсу

     Олексієнко Владислав Анатолійович

 

 

 

 тел: 

email:

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Загальна інформація
Факультет засновано 11 травня 1998 року. 
Загальна кількість студентів – 900 осіб
На факультеті працює 10 професорів, 37 кандидатів педагогічних та психологічних наук.
Факультет педагогіки та психології ефективно інтегрується в європейську та світову системи освіти задля реалізації Болонського процесу, а саме: впровадження кредитно-трансферної системи, працевлаштування випускників, забезпечення зв’язків між вищою освітою та дослідними системами.
Навчання проводиться за новітніми методиками. Значна частина практичних та лабораторних занять переноситься на «виробництво»: дошкільні заклади, школи, психологічні служби, соціальні центри захисту дітей, сім’ї та молоді. Оперативно реагуючи на кон’юнктуру ринку праці, готуючи фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня (ОКР) «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр», факультет пропонує такий вибір спеціальностей:

Напрямки навчання

  • ДОШКІЛЬНА ОСВІТА (спеціалізація: соціальний гувернер)
  • ПСИХОЛОГІЯ (спеціалізація: психологія консультування, соціальна психологія)
  • СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА (спеціалізація: соціальний супровід сім’ї)

Умови навчання
Факультет піклується про розвиток професійних, естетичних і творчих здібностей студентів. Проводяться цікаві й змістовні заходи: виставки, посвята першокурсників у студенти, День факультету, День студента, екскурсійні поїздки видатними місцями України тощо.
Велика увага приділяється участі студентів у роботі наукового студентського товариства, проблемних групах, студентських наукових конференціях та олімпіадах.
До послуг студентів комп’ютерні класи, сучасна копіювальна техніка, добре обладнані лабораторії та навчальні кабінети, відео- та фонотеки, Internet-кафе, актовий зал на 600 місць, 3 читальні зали, зал дискотеки, їдальня, студентські кафе, спортивний, гімнастичний, тренажерний зали, стадіон.

 
428959
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всього
137
113
823
427419
2496
2615
428959

Your IP: 18.232.124.77
Server Time: 2019-08-24 22:48:17
Офіційний сайт Студентської ради

ДВНЗ "ПХДПУ

ім. Г.Сковороди"

© 2013    

   фб вк1 інст 

Створення сайту: Максим Іващенко

Copyright