Студентська рада ПФ

 

 

25434614     Голова студентської ради

     педагогічного факультету

     студентка 2 курсу

     Швед Юлія Геннадіївна

 

 

 

 тел: 

email:

        

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Факультет створено у 1986 р. Підготовка фахівців відбувається за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» із таких спеціальностей: «Початкове навчання», «Практична психологія», «Музика», «Образотворче мистецтво». Тут працюють дійсний член АПН України, доктор педагогічних наук, професор М. С. Вакуленко, член-кореспоидент АПН України, заслужений працівник освіти України, доктор історичних наук, професор В. П. Коцур, заслужена вчителька України, доцент Н.С. Гаврилюк, заслужений працівник культури України, доцент М. Г. Колос, члени спілки художників України С.Ю. Куций, О.В. Стрілець. Доценти В.В. Васенко, Н. І. Опанасенко, Г. М. Черненко, викладач Л. В. Красюк є випускниками факультету. Нині в цільовій аспірантурі перебувають випускники факультету І. В. Лук'янець, Н. С. Лис, Л. В. Красюк, а також викладачі споріднених кафедр інших педвузів України.

  

Для розширення й поглиблення фахового рівня студентів розроблено програми курсової та факультативної підготовки з практичної психології, англійської мови, образотворчого мистецтва, соціальної педагогіки, основ інформатики, графіки і дизайну, методики виховної роботи. Одержано ліцензії й акредитовано спеціальності «Музика», «Образотворче мистецтво», «Практична психологія». 

Наукова робота професорсько-викладацького складу висвітлюється у збірнику наукових праць «Школа першого ступеня: теорія і практика». На факультеті засновано школу-лабораторію педагогічних технологій початкової освіти навчальновиховного комплексу «університет-школа», де проводиться реалізація компетентнісного підходу до підготовки вчителя початкової школи. У такий спосіб забезпечується знайомство студентів під час практичних і лабораторних занять з іноваційними методиками.

  

Школа-лабораторія дозволяє навчальному закладу забезпечувати апробацію і впровадження у практику роботи школи нових концепцій, ідей та технологічних нововведень, спрямованих на поглиблення оновленого змісту навчально-виховного процесу. При такому підході студенти мають можливість вести цілеспрямоване спостереження за навчально-виховним процесом у спеціально обладнаному класі-лабораторії як безпосередньо, так і в режимі відеозапису. У такий спосіб забезпечуються умови не лише для аналізу зразків роботи вчителя-майстра, а й самооцінки власних педагогічних кроків, для ознайомлення майбутніх учителів в умовах реального навчального процесу з різними дидактичними системами, варіативними навчально-методичними комплексами.

Діють наукові студентські товариства. Студенти факультету є учасниками обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конференцій, переможцями олімпіад і дипломантами конкурсів творчих самодіяльних колективів у різних номінаціях.

  

Створено літературну студію «Журавлик» (керівник доцент Н. С. Гаврилюк), виявляє таланти творча молодь через народний аматорський хор (керівник доцент М. Г. Колос), народний інструментальний ансамбль «Троїсті музики» «Тріо баяністів» (Ю. М. Дебеляк), ансамбль сучасного та народного танцю. Традиційними стали виставки творчого доробку. їх учасники є лауреатами Міжнародного музичного фестивалю імені Машкіна, дипломантами Міжнародного музичного фестивалю (1999), дипломантами II Всеукраїнського огляду народної й аматорської творчості, учасниками заключного концерту «Великодні дзвони Київщини», дипломантами І Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Кримська весна 2001». У 2002 р. інструментальний ансамбль «Троїсті музики» одержав звання народного.

Також на факультеті існує орган студентського самоврядування - студентська рада педагогічного факультету. Це об’єднання артистичних молодих людей, які прагнуть зробити своє життя, а також життя на своєму улюбленому факультеті цікавим, яскравим і захоплюючим! Це однодумці, що дивляться в один бік. Вони об’єднались заради творчості, таланту і можливості довести всім і кожному, що творчість і згуртованість – це складові шаленого успіху! 

  

 

Саме тому одним із напрямів роботи студентської ради педагогічного факультету є організація дозвілля студентів. Вміле поєднання навчання та відпочинку допомагає студентам швидко відновлювати їх фізичні та психологічні сили, а також підтримувати високий рівень працездатності протягом усього навчального року та відчувати себе у колі великої та дружньої сім’ї.

Студенти живуть цікаво, змістовно, беруть активну участь у громадському житті університету, для відпочинку часто влаштовують цікаві вечори, конкурси, читацькі конференції, відвідують спектаклі, екскурсії, концерти сучасної та класичної музики, музеї, виставки образотворчого мистецтва – і тому жоден студент не буде сидіти без діла. Завдяки цьому кожен зможе проявити себе з різної сторони, адже можна і танцювати, і співати, і малювати, вірші складати та бути учасником команди КВН, даруючи своїм глядачам море нових вражень та емоцій. За активної участі органів студентського самоврядування на факультеті проводяться традиційні заходи: День першокурсника, День факультету, День студента, Шевченківський тиждень та інші. Студенти беруть активну участь у різноманітних загальноуніверситетських конкурсах і посідають призові місця. 

На факультеті активно працює волонтерський загін «МИ ПОРУЧ!» члени якого допомагають вихованцями дитячого будинку «Мрія» , проводять тематичні заходи для організації дитячого дозвілля, беруть активну участь у проведенні університетських і міських флеш-мобів та різних благодійних акцій.

  

Перехід педагогічного факультету ПереяславХмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди до динамічної ступеневої системи підготовки фахівців дає змогу задовольняти можливості особистості в здобутті певного освітньо-кваліфікаційного рівня за бажаним напрямом відповідно до її здібностей, забезпечити її мобільність на ринку праці, підвищувати її освітній і культурний рівень, створюючи умови для навчання впродовж усього життя.

425367
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всього
64
87
572
424317
1519
2581
425367

Your IP: 54.81.220.239
Server Time: 2019-07-21 13:14:41
Офіційний сайт Студентської ради

ДВНЗ "ПХДПУ

ім. Г.Сковороди"

© 2013    

   фб вк1 інст 

Створення сайту: Максим Іващенко

Copyright